Nawigacja strony


asp. Andrzej Zieliński – DZIELNICOWY KPP Głogów – Rejon XV
Rejon służbowy dzielnicowego:
Gmina JERZMANOWA
Punkt Przyjęć–Jerzmanowa
budynek Urzędu Gminy
Jerzmanowa
ul. Lipowa 4
67-222 Jerzmanowa
pokój nr 306 (2 piętro)
tel. 514 825 238
Dyżur dzielnicowego:
poniedziałek 8:00-10:00
wtorek 14:00-16:00
czwartek 14:00-16:00

Szybki kontakt

Sołtys wsi Modła
Marzena Bury

e-mail: m.bury@jerzmanowa.com.pl

Trwa rekrutacja do programu stypendialnego „Klasa” – aplikuj do 13 kwietnia!

Opublikowano: 24 marca, 2018

Kończysz gimnazjum i zastanawiasz się nad wyborem liceum? Jesteś ciekawy świata i chcesz się dalej rozwijać? Program „Klasa” Fundacji BGŻ BNP Paribas jest właśnie dla Ciebie.

Trwa rekrutacja do XVI edycji programu Klasa. Do ubiegania się o stypendium zachęcamy uczniów trzecich klas gimnazjów, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, wyróżniają się ponadprzeciętną motywacją, a jednocześnie pochodzą z małych miejscowości, z rodzin w których dochód nie przekracza 1200 zł na osobę.

Program obejmuje 3 lata wsparcia w trakcie nauki w liceum partnerskim w jednym z 5 miast akademickich (w tym opłaty za Internat, wyżywienie, komitet rodzicielski, podręczniki, wycieczki szkolne, integracyjny obóz językowy, zajęcia dodatkowe, wyjścia kulturalne, stałą opiekę wychowawczą, comiesięczne kieszonkowe oraz inne ważne potrzeby uczniów), a także stypendium finansowe na I rok studiów.
Program jest efektywną formą wyrównywania szans edukacyjnych. Do tej pory 700 młodych osób otrzymało szansę rozwoju naukowego, społecznego i kulturowego. Obecnie do programu przyjmowanych jest 50 uczniów rocznie.

Gdyby w gimnazjum ktoś powiedział mi, że będę uczył się w jednym z najlepszych liceów w Krakowie, nie uwierzyłbym. Takie cuda się zdarzają – dzięki Fundacji i osobom, które wspierają i tworzą Klasę. Program daje mi niezbędne wsparcie finansowe, , ale też  szansę poznania ludzi z ogromną pasją i chęcią pomagania innym – przyjaciół, którzy są dla mnie drugą rodziną. – mówi Jurek, stypendysta „Klasy” z Krakowa.

Dowiedz się więcej o programie „Klasa”. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 13 kwietnia !